DOROST: TJ Mladějovice - TJ Haňovice (2014-15)

14.09.2014 15:03

TJ Mladějovice 2:2 (1:2) TJ Haňovice
Sobota 13. 9. 2014 13:00h

Branky: Orság M., Pospíšil R. - Přikryl, Zima

Rozhodčí: Šmoldas

Počet platících diváků: 20

Sestava domácí: Soldán - Berg, Jurkovič, Samek, Michalík - Kropáč, Nečas, Orság M., Pospíšil - Dudáš, Charvát; Trenéři: Jurkovič, Kropáč; Vedoucí: Šuba

Sestava hosté: ---

Střídající hráči: Mikš, Vysoudil, Letko

V Sobotu 13. září odehrál dorost Mladějovic na domácí půdě 4. kolo II. dorostenecké třídy. Hostující tým přijel z Haňovic...

Od začátku zápasu měl jasně navrch Haňovičtí. Už ze začátku zápasu dali Haňovičtí skórovali do Mladějovické brány, ale pouze z offsidu. Haňovice se stále drželi na Mladějovické půlce, ale občas domácí tým pohrozil z brejků. Nakonec první kdo skóroval, byl tým Mladějovic, když si Jakub Charvát povedl míč po kraji hřiště a naservíroval míč neobsazenému Mirovi Orságovi, který si dokázal poradit a umístil míč k pravé tyči.

Ale i po skórovaném gólu měli hráči Haňovic neustále navrch, ale Mladějovická obrana společně s brankářem Soldánem se jen tak prolomit nedala. Nakonec po odehraném rohovém kopu Haňovic nastal zmatek domácích v pokutovém území a toho využil Přikryl a dorovnal skóre na 1:1. Na samotném konci prvního poločasu měli Haňovičtí přímý kop z nebezpečné pozice, ke kterému se postavil Zima a proměnil tuto standartku. První poločas skončil 1:2

Do druhé půlky nastopily Mladějovičtí odhodlaní k vyrovnání výsledku. Už od začátku druhé půlky hráli mnohem organizovaněji než předchozí poločas. Netrvalo dlouho a už měli jistý tlak nad soupeřem, to znamenalo zmatky a příliš nedovoleným zákroků Haňovičtích, jeden z nich byl v pokutovém území na Jiřího Nečase a rozhodčí ukázal na značku pokutového kopu. Penaltu šel opět rozehrát Radim Pospíšil a opět se nemýlil. Míč letěl přímo k pravé tyči a mohli započnout oslavy.

Hra se stala vyrovnanou na obou stranách a byl viděn opravdu krásný fotbal, ale stále Haňovice příliš faulovali a tak se Mladějovice stále dostávali zadarmo k míči. Na obou stranách bylo neskutečně mnoho šancí, které museli likvidovat brankáři i obránci ..

Zápas po konečném hvízku sudího skončil nerozhodným stavem 2:2.

Výše uvedený text je převzat z webu dorostu: https://tjmladejovice-dorost.webnode.cz/news/dorost-mladejovic-opet-remizoval-tentokrat-s-hanovicemi/