DOROST: TJ Sokol Slavonín - TJ Mladějovice (2014-15)

23.09.2014 18:05

TJ Sokol Slavonín 0:4 (0:1) TJ Mladějovice
Neděle 21. 9. 2014 13:45h

Branky: 0 - Nečas 2, Letko 2

Rozhodčí: Ehrenberger

Počet platících diváků: -

Sestava domácí: ---

Sestava hosté: Soldán - Dudáš, Jurkovič, Samek, Berg - Pospíšil R., Letko, Charvát J. - Nečas, Charvát V., Kropáč; Trenéři: Jurkovič, Kropáč; Vedoucí: Šuba

Střídající hráči: Mikš

V neděli 21. září se Mladějovičtí vydali na půdu Slavonína. Zápas dvou posledních týmů tabulky začal vyrovnaně. Oba týmy vyrázně chybovali v rozehrávkách, hra se neustále přesouvala. Po 30 minutě hry se Mladějovičtí začali usazovat na Slavonínskou půdu a začali presovat. Slavonín měl své šance hlavně z brejků, ale první vážnou šanci měli po faulu Dalibora Berga v pokutovém území. Nakonec penalta nebyla proměněna po zákroku Tomáše Soldána. Slavonín byl neustále pod tlakem, ale povedlo se jednomu z jejich hráčů uniknout a zakončit, bohužel pro Slavonín míč vykopl z lajny Jakub Charvát a odvrátil tím další šanci.

První úspěch Mladějovického tlaku byl zaznamenán po akci Jakuba Charváta, který naservíroval míč Lubošovi Letkovi, který zakončil míč k pravé tyči. Tím zkončil 1. poločas.

2. polovina zápasu byla zase vyrovnaná, ale po chvíli byl Slavonín opět pod tlakem. Mladějovice měli převahu, kterou vyústilo v Druhý gól, když Pospíšil trefil tyčku a z dorážky zakončoval Jiří Nečas. Mladějovice neustále napadali protihráče, kteří chybovali v rozehrávkách .. Po rohovém kopu byl zmatek ve vápně, ale míč se dostal k Nečasovi který prostřelil Slavonínskou obranu a skóre bylo už 0:3.

Dominanci završil po přihrávce Jurkoviče druhým gólem Letka.

Zápas skončil první výhrou Mladějovic 0:4.

Výše uvedený text je převzat z webu dorostu: https://tjmladejovice-dorost.webnode.cz/news/a1/