Rozlosování a turnaj Hr. Petrovice

13.07.2010 19:22

Ve čtvrtek proběhlo v RC Olomouc rozlosování soutěží okresu Olomouc. Byli jsme dle žádosti zařazeni do IV. třídy skupiny A, narozdíl třeba od Hnojic, které hrají druhou skupinu. V tabulce máme 12 mužstev a to: FC Dolany B, FC Jiříkov, TJ státní statek Hraničné Petrovice, TJ sokol Babice B, TJ Tršice, TJ Dalov, FC Jívová, TJ sokol Horní Loděnice, SK Chválkovice B, FK Huzová, TJ sokol Velký Újezd a naše mužstvo. Vidíte, že oproti loňskému roku máme v tabulce čtyři nové soupeře.

Začínáme 14. 8. proti FC Jívové. Tento zápas jsme dle rozlosování měli hrát doma, ale z důvodu rekonstrukce bude zřejmě přeloženo na hřiště do Jivové. Včas na tuto změnu upozorním, jakmile bude potvrzena. Předběžný rozpis podzimní části najdete zde.

Pozn.: Změna prvního utkání s Jivovou potvrzena - v odkazu platný rozpis na podzim!

Žáci, z důvodu malého počtu hráčů, byli přihlášeni do II. třídy starších žáků - MINI. Tato soutěž vznikla nově právě z onoho důvodu mála hráčů v mnoha klubech v okrese. Hraje se způsobem 5+1 na malé hřiště. V tabulce je osm družstev: SK Chválkovice, FK Nové Sady, TJ sokol Drahanovice, TJ sokol Těšetice, TJ tatran Litovel, SFK Nedvězí, SK Šumvald a naši žáci.

Žáci začínají v neděli 5. 9. na hřišti ve Chválkovicích. Zklamáním je, že budou hrát pouze jedno utkání za celý podzim jako předutkání pro mužské družstvo. Nicméně rozlosování je prostě takové. Rozpis můžete stahovat zde.

Tuto sobotu hrajeme první přípravný turnaj v Hraničných Petrovicích. Odjezd z Mladějovic od Formanky je ve 12:00h a ze Šternberka 12:10h. Rozlosování turnaje, kterého se s námi účastní družstva Hraničných Petrovic, Horní Loděnice a dorostu Velkého Újezdu, se bude konat ve 12:30h. První zápas začne ve 13:00h. Předpokládaný návrat je v 19:30h. Odkaz na stránky turnaje je zde.

ADMIN