Rozlosování soutěží

15.07.2011 11:13

Včera, tj. ve čtvrtek 14.7., proběhnul v rámci Valné hromady OFS Olomouc losovací aktiv. Mužstvo mužů je přihlášeno do III. třídy a družstvo žáků do III. třídy MINI, tak jako loňskou sezónu.

Ve  třetí třídě se naši muži potkají s týmy: TJ SOKOL Babice, TJ SOKOL Blatec, SOKOL Bouzov, TJ SOKOL Dlouhá Loučka, SK Hvězda města Libavá, TJ SOKOL Náklo, SK Náměšť na Hané B, FK Nové Sady B, TJ SOKOL Odrlice, TJ SOKOL Paseka, FK Přáslavice, TJ SOKOL Slavonín B, TJ Střeň.

Soutěž bude tedy pro nás okořeněna třemi derby utkáními respektive šesti, bereme-li v potaz i jarní část. Nejprve nás čeká v 6. kole utkání v Pasece, v 8. kole v Babicích a ve 12. kole hrajeme doma s Dlouhou Loučkou. Soutěž začínáme v sobotu 6.8. doma proti Odlicím, tedy postoupivšímu celku ze druhé IV. třídy. Poté jedeme do Střeně a následně hrajeme doma se Slavonínem B.

Žáci mají za soupeře tyto týmy: TJ SOKOL Bohuňovice, SK Chválkovice, FC Dolany, TJ SOKOL Drahanovice, FC Hněvotín, TJ Tatran Litovel, SK Šumvald, TJ SOKOL Velký Újezd.

Žáci začínají téměř o měsic později v sobotu 3.9. domácím zápasem se Šumvaldem a poté jedou do Chválkovic.

Začátek i den utkání jsou stejné, jak jste si jistě za poslední roky zvykli a to sobota 16:30 pro muže a 14:15 pro žáky.