ARCHIV PF CUP


2020 - 11. ročník

Skupinová fáze

Skupina A Skupina B Skupina A Skupina B
Pod Čarou 2:7 All Stars Čolci 2:0 Beer Brothers 1. El Matadore 10:2 9 1. Čolci 14:1 9
El Matadore 2:1 Team Bláznů Fatalas Minelas 4:1 FC OléTým 2. All Stars 9:5 6 2. Fatalas Minelas 7:6 6
El Matadore 3:1 All Stars Fatalas Minelas 2:1 Beer Brothers 3. Team Bláznů 5:3 3 3. Beer Brothers 8:7 3
Pod Čarou 0:4 Team Bláznů Čolci 8:0 FC OléTým 4. Pod Čarou 2:16 0 4. FC OléTým 4:19 0
Pod Čarou 0:5 El Matadore Čolci 4:1 Fatalas Minelas
All Stars 1:0 Team Bláznů Beer Brothers 7:3 FC OléTým

Vyřazovací fáze

Čtvrtfinále Semifinále Finále
El Matadore 10
FC OléTým 0 El Matadore 2
Fatalas Minelas 0 Team Bláznů 1
Team Bláznů 4 El Matadore 0
Čolci
Beer Brothers 4 Čolci 4
All Stars 3 Beer Brothers 1 o 3. místo
Team Bláznů 3 Čolci
Pod Čarou 0 Čolci 3 El Matadore
Čolci 9 Beer Brothers 4p Beer Brothers

2018 - 10. ročník

Skupinová fáze

Skupina Skupina
(J)ELITA 0:3 Jägerteam 1. Újezd Boys 9:2 10
F.C. "B" 7:0 Revival 2. Jägerteam 8:1 10
(J)ELITA 0:2 Újezd Boys 3. F.C. "B" 9:3 6
Jägerteam 1:0 F.C. "B" 4. (J)ELITA 2:7 3
(J)ELITA 2:0 Revival 5. Revival 3:18 0
Jägerteam 0:0 Újezd Boys
F.C. "B" 0:2 Újezd Boys
Jägerteam 4:1 Revival
(J)ELITA 0:2 F.C. "B"
Revival 2:5 Újezd Boys

Vyřazovací fáze

Semifinále Finále
Újezd Boys 2
(J)ELITA 0
Újezd Boys 0
F.C. "B"
F.C. "B" 1
F.C. "B" 1p o 3. místo
(J)ELITA 0 F.C. "B"
Jägerteam 0 Újezd Boys
Jägerteam 2 Jägerteam

2017 - 9. ročník


2016 - 8. ročník

Skupinová fáze

Skupina Skupina
Jägerteam 2:0 F.C. "B" 1. Jägerteam 20:5 16
Estrella FC 0:0 Překvapení 2. Estrella FC 20:6 13
Lionsport 0:1 Jednou to Přijde 3. F.C. "B" 24:10 12
Jägerteam 2:0 Estrella FC 4. Jednou to Přijde 4:9 7
F.C. "B" 6:1 Překvapení 5. Překvapení 3:19 5
Lionsport 1:0 Los Plantalos 6. Lionsport 10:18 4
Jägerteam 4:2 Jednou to Přijde 7. Los Plantalos 4:20 1
F.C. "B" 1:4 Estrella FC
Překvapení 1:1 Los Plantalos
Jägerteam 7:1 Lionsport
Estrella FC 6:1 Jednou to Přijde
F.C. "B" 5:0 Los Plantalos
Překvapení 1:1 Jednou to Přijde
F.C. "B" 5:1 Lionsport
Estrella FC 4:2 Los Plantalos
Překvapení 0:0 Lionsport
F.C. "B" 7:2 Jednou to Přijde
Jägerteam 6:1 Los Plantalos
Estrella FC 6:0 Lionsport
Jägerteam 1:1 Překvapení
Jednou to Přijde 3:0 Los Plantalos

2014 - 6. ročník

Skupinová fáze

Skupina A Skupina B Skupina A Skupina B
Experiment 0:3 F.C. "B" Monsterteam 0:2 Jagerteam 1. F.C. "B" 10:0 9 1. Jagerteam 14:1 9
Kopáči 0:4 Náhodná sešlost Top Gear 2:0 Selmáci 2. Náhodná sešlost 8:4 6 2. Monsterteam 4:2 6
Kopáči 0:5 F.C. "B" Top Gear 1:5 Jagerteam 3. Experiment 4:7 3 3. Top Gear 3:8 3
Experiment 2:4 Náhodná sešlost Monsterteam 1:0 Selmáci 4. Kopáči 0:11 0 4. Selmáci 0:10 0
Experiment 2:0 Kopáči Monsterteam 3:0 Top Gear
F.C. "B" 2:0 Náhodná sešlost Jagerteam 7:0 Selmáci

Vyřazovací fáze

Čtvrtfinále Semifinále Finále
F.C. "B" 3
Selmáci 0 F.C. "B" 0
Experiment 0 Monsterteam 1
Monsterteam 1 Monsterteam 0
Jagerteam
Jagerteam 6 Jagerteam 6
Kopáči 1 Jagerteam 3 o 3. místo
Top Gear 1 Jagerteam
Top Gear 4 Top Gear 0 Monsterteam
Náhodná sešlost 2 F.C. "B" 3 F.C. "B"

2013 - 5. ročník

Skupinová fáze

Skupina A Skupina B Skupina A Skupina B
Selmáci 0:1 Paseka City Alegria I. 0:0 Rekreanti 1. Paseka City 8:3 6 1. Alegria I. 5:3 7
Top Gear Mladějovice 3:0 Mrkvy Alegria II. 0:1 Jemitofuk 2. Top Gear Mladějovice 6:4 6 2. Rekreanti 3:1 5
Top Gear Mladějovice 2:1 Paseka City Alegria II. 1:3 Rekreanti 3. Selmáci 6:4 3 3. Jemitofuk 1:1 4
Selmáci 3:2 Mrkvy Alegria I. 1:0 Jemitofuk 4. Mrkvy 3:12 0 4. Alegria II. 4:5 0
Selmáci 3:1 Top Gear Mladějovice Alegria I. 4:3 Alegria II.
Paseka City 6:1 Mrkvy Rekreanti 0:0 Jemitofuk

Vyřazovací fáze

Čtvrtfinále Semifinále Finále
Top Gear Mladějovice 0
Jemitofuk 3 Jemitofuk 3p
Paseka City 2p Paseka City 2
Alegria II. 1 Jemitofuk 1
Alegria I.
Alegria I. 11 Alegria I. 3
Mrkvy 0 Alegria I. 2 o 3. místo
Paseka City 0 Alegria I.
Selmáci 1 Rekreanti 1 Jemitofuk
Rekreanti 3 Rekreanti 7 Rekreanti