18 branková výhra nad Tršicemi

14.05.2022

TJ Mladějovice - TJ Sokol Doloplazy "B"

Po 2. týdnech, co mladějovičtí cestovali po hostujících hřištích, se mohli ukázat na domácí půdě. Tam vyzvaly Tršice hrající jakožto rezerva Sokolu Doloplazy.

Pro enormní počet gólů zde nebudeme rozepisovat průběh zápasu, jelikož je očividné, jak zápas probíhal. Již v 1. poločase Šembera zpečetil svůj druhý HATTRICK v dresu Mladějovic, a to rovnou hned ve druhém zápase po sobě.
V dalším průběhu zápasu vstřelil úžasných 6 gólů Petr Tomis.
Svůj premiérový HATTRICK si v tomto zápase připsal taktéž Dalibor Berg.
Poslední HATTRICK si připsal na trikot Vytřísal Petr, který nejenže vstřelil 3 góly, ale taktéž si připsal hned 5 asistencí!

Děkujeme všem příznivcům, co se přišli ve slunném počasí podívat na domácí borce a těšíme se na Vás i v příštím zápase, ve kterém mladějovičtí pojedou do Střeně.

Střelci: 6x Tomis Petr, 4x Šembera Jan, 3x Berg Dalibor, 3x Vytřísal Petr, 1x Rotter Vlastimil, 1x Jemelík Lukáš

Sestava: Vytřísal Milan (C) - Rotter Vlastimil, Filgas Miroslav, Dittrich Pavel, Berg Jaromír - Šembera Jan, Kralčák Marek, Jemelík Lukáš, Berg Dalibor - Vytřísal Petr, Venclík Robert

Střídající: Pospíšil Radim, Tomis Petr