3 góly v obou poločasech zajistili výhru ve 2. kole

27.08.2022

TJ Mladějovice - TJ Sokol Hnojice
6:0
(3:0)

Po výhře na hřišti nováčka soutěže z Nákla přivítali na prvním domácím utkání mladějovičtí soupeře z vedlejší vesnice - TJ Sokol Hnojice. Ti první zápas odehráli také s nováčkami soutěže, a to s rezervou Hodolan, se kterou prohráli 0:1.

Mladějovice začaly velice aktivně a hned ze startu presovali hráče Hnojic. Prvních pár příležitostí se nedokázalo proměnil. Po faulu na kraji pokutového území se však objevila příležitost v podobě přímého kopu na rohu šestnáctky. Toho se zmocnil Petr Vytřísal a rozhodl se vypálit míč na zadní tyč, což se ukázalo jako správná volba - parádní gól v 10. minutě otevřel skóre utkání a mladějovičtí šli do vedení 1:0.
Poté sice domácí lehce polevili a nechali pár šancí hostům, to však netrvalo moc dlouho a opět začali mít více ze hry domácí. Po několika únicích se Šembera po úniku dostal až před brankáře, kterého se sice snažil obhodit, ale na kluzkém terénu míč sjel dále než očekával. Na zadní tyči však dobíhal Jiří Nečas a míč doklepnul do odkryté brány - 2:0.
Poslední gól v 1. poločase padl po průnikové akci Vytřísala, který pak přihrávkou do vápna našel Radka Slámu, který opět už pouze usměrnil míč do sítě - 3:0.

Do druhého poločasu se trenér Rotter rozhodl více zapojit borce z lavičky, kteří přinesli do zápasu opětovný zápal. Mladějovičtí tak stále hrozili. Hnojice stav zápasu drželi do poslední dvacetiminutovky. Poté však začaly padat góly. Nejdřív začal po lobu Vytřísala Tomis, poté se po přihrávce Dalibora Berga rozhodl Vytřísal pro sólový únik, který zakončil vstřeleným gólem, a v neposlední řadě v 75. minutě se dočkal po centru Jakuba Pospíšila za obranu vstřelené branky i Jan Šembera, a vstřelil poslední gól utkání na 6:0.

Děkujeme všem za podporu v zápase! Příští zápas Mladějovice odehrají opět na půdě nováčka, a to s pro nás neznámým soupeřem - rezervou Sigmy Lutín. Všichni vás zveme na výjezd

Střelci: Vytřísal Petr (2x), Nečas Jiří, Sláma Radek, Tomis Petr, Šembera Jan

Sestava: Vytřísal Milan (C) - Rotter Vlastimil, Filgas Miroslav, Dittrich Pavel, Berg Dalibor - Šembera Jan, Vytřísal Petr, Jemelík Lukáš, Sláma Radek, Nečas Jiří - Tomis Petr

Střídající: Polák Dušan, Pospíšil Jakub, Samek Richard, Berg Jaromír, Hruška David

Trenér: Rotter Vlastimil