Ani 3 góly nestačily a Mladějovice odjíždí ze Střeně bez bodu

22.05.2022

TJ Střeň - TJ Mladějovice
4:3
(2:2)

Po debaklu ve 20. kole odcestovaly Mladějovice do Střeně odehrát 21. kolo IV. třídy okresu Olomouc.

Mladějovice opět započali zápas parádně, když hned v 5. minutě Jaromír Berg našel svojí průnikovou přihrávkou Dalibora Berga, který obloučkem zakončil míč a brzy po začátku utkání poslal mladějovické do vedení.
Mladějovice stále domácí přetláčely a vytvářelo si další šance. Nicméně další gól padl až v 36. minutě, když se vyplatil důraz Radima Pospíšila, který doběhl nepovedenou přihrávku na domácího brankáře a přihrál Tomisovi, který už jen uklidil míč do prázdné brány - 0:2.
Avšak o 3 minuty později se probudili domácí, když se z přímého kopu prosadil hlavou Sekanina. O další dvě minuty později v 41. minutě se prosadil z pokutového kopu Mišák a srovnal tak stav do poločasu na 2:2.

Ve druhém poločase se předváděná hra neměnila. Mladějovice se snažily i přes nelehký povrh hrát koukatelný fotbal, kdežto Střeň převážně míče nakopávala. Po jednom z průniků po lajně přiletěl míč do vápna a skrze hru rukou byl odpískán další pokutový kop, nyní však pro Mladějovice. K němu se po prodlevě postavil Lukáš Jemelík, který pokutový kop proměnil a vrátil tak mladějovicím vedení - 2:3.
Mladějovice se stále draly do šancí po křídlech, ty však mařil svými verdikty pomezní rozhodčí laik. Poté se po přímém kopu dostal k míči Halíř, který už jen obhodil brankáře - 3:3.
Mladějovičtí tápali v obranných standartních situací, ve kterých byla Střeň značně dominantnější. Poprvé v zápase šli domácí do vedení v 82. minutě po brance Navrátila - 4:3.
Hosté se v posledních minutách hnali dopředu, ale žádný gól již poté nepadnul.

Střelci: Berg Dalibor, Tomis Petr, Jemelík Lukáš

Sestava: Vytřísal Milan (C) - Rotter Vlastimil, Filgas Miroslav, Dittrich Pavel, Berg Jaromír - Šembera Jan, Kralčák Marek, Jemelík Lukáš, Berg Dalibor - Vytřísal Petr, Tomis Petr

Střídající: Pospíšil Radim, Samek Richard, Venclík Robert

Trenér: Rotter Vlastimil