Devět branek proti Huzové

17.06.2022

TJ Mladějovice - FK Huzová
8:1 (4:0)

V předposledním domácím zápase Mladějovice vyzvaly hostující Huzovou. Do zápasu po delší pauze zasáhl Dušan Polák, který se již pomalu zotavuje ze svého zranění z konce září.

Mladějovice začali aktivně útočit od prvních minut zápasu. Huzová hrající bez možnosti střídání sice prvních 15 minut útočila a vytvářela si šance taktéž, nakonec to však byli mladějovičtí, kteří poprvé otevřeli skóre zápasu. Když po několika rozehraných rohových kopů na krátko vyvezl Petr Vytřísal míč a z kraje pokutového území umístil svou přízemní střelou míč ke vzdálenější tyči - 1:0.
Za deset minut, tudíž v 25. minutě, se mladějovičtí radovali ze vstřeleného gólu opět, když se po vybojovaném míči a následné přihrávce Tomise dostal do úniku Šembera, který navýšil stav na 2:0.
Po nepřetržitém tlaku na soupeře se dostal k odraženému míči Lukáš Jemelík, který svým dalekonosným přímým nártem přidal třetí branku do sítě soupeře - 3:0.
Poslední branku v 1. poločase vstřelil Radim Pospíšil, který si sběhl do středu hřiště pro přihrávku od Jaromíra Berga a Mladějovice tak měli již čtyřbrankový náskok.

Ve 2. poločase Mladějovice nepolevovaly, byť nadále pokračovaly. V 54. minutě se tak prosadil i Tomis Petr, který usměrnil centrovaný míč Šembery do branky - 5:0.
Za pouhé čtyři minuty se mladějovičtí fanoušci mohli těšit z dalšího gólu, když Vytřísal Petr, který byl velmi při chuti u rozehrávek rohů na krátko, opět sběhl na střed s míčem a svou střelou opět překonal brankáře - 6:0.
Po tomto gólu již tempo pokleslo, avšak i nadále měly Mladějovice navrch. V 73. minutě se k míči ve vápně dostal Jemelík, který si ve zmatku v pokutovém území našel místo a střelou k zadní tyči vstřelil již svůj druhý gól v zápase - 7:0.
Druhý gól v zápase vsítil i o deset minut později Pospíšil Radim, nicméně však do vlastní sítě po snaze o sražení střely Baráka - 7:1.
Poslední gól Mladějovic vstřelil Richard Samek, který se po přihrávce Vytřísala s míčem otočil a střelou na zadní tyč ukončil utkání - 8:1.

Děkujeme všem příznivcům za účast a podporu!

Střelci: 2x Vytřísal Petr, 2x Jemelík Lukáš, Šembera Jan, Pospíšil Radim, Tomis Petr, Samek Richard

Sestava: Vytřísal Milan (C) - Samek Richard, Filgas Miroslav, Dittrich Pavel, Pospíšil Radim - Šembera Jan, Vytřísal Petr, Berg Jaromír, Jemelík Lukáš, Berg Dalibor - Tomis Petr

Střídající: Polák Dušan, Venclík Robert

Trenér: Rotter Vlastimil