TJ Sokol Družstevník Moravská Huzová -
TJ Mladějovice
2:9
(0:4)

V 19. kole IV. třídy okresu Olomouc jeli mladějovičtí podruhé za sebou na venkovní půdu, nyní cestovali do Moravské Huzové. Do zápasu vinou zranění nenastoupil Dalibor Berg, a tak jeho místo zastoupil Richard Samek.

Už od prvních minut byla znatelná převaha mladějovických hráčů, kteří se drali za prvním gólem. Prvních 10 minut Moravská Huzová odolávala, avšak na průnikovou přihrávku Petra Vytřísala a finálnímu zakončení Šembery už byla krátká. Utkání tak již v 10. minutě vedli Mladějovice 0:1.
Tím však mladějovičtí nekončili, po chybě v rozehrávce se po křídle vydal dopředu Šembera, který pak našel Tomise ve vápně a ten už jen uklidil míč do sítě.
V 15. minutě byl ve vápně zfaulován Petr Vytřísal a nabídnutý pokutový kop Lukáš Jemelík proměnil. Během 5 minut tak šly Mladějovice do tříbrankového vedení 0:3.
Poslední gól 1. poločasu padl ve 22. minutě, když z rychlého výkopu Milana Vytřísala se pokusil Šembera z půlky hřiště projít až k samotnému zakončení. To se mu povedlo a svým dalším gólem nastavil stav utkání na 0:4.

Do druhé půlky opět šli mladějovičtí naplno, když hned v první minutě 2. poločasu uprchl Šembera, a podobně jak v prvním poločase našel Tomise, který už jen usměrnil míč do sítě - 0:5.
Další gól padl hned o minutu později, když se po rohovém kopu dostal na vápně k míči Petr Vytřísal, který našel u tyče volného Šemberu, jehož gól znamenal nejen šestý gól do branky soupeře, ale také jeho první HATTRICK v barvách Mladějovic.
Svého gólu se taktéž dočkal i Petr Vytřísal, který po přihrávce Jemelíka obloučkem přehodil domácího brankáře - 0:7.
Na tento gól však dokázala Moravská Huzová odpovědět. Mladějovice totiž po polevení z tempa udělali chybu v rozehrávce, kterou Kundschofský potrestal střelou do prázdné brány. Upravil tak stav utkání na 1:7.
V 64. minutě si však HATTRICK v tomto zápase připsal i Petr Tomis, jelikož ho ve vápně našel Radim Pospíšil, a opět míč poslal do brány domácích. Za Mladějovice si už stihl připsat krásný čtvrtý hattrick!
Tempo však začínalo hostům opadat a šlo to vidět i na produktivitě a celkové kvalitě hry. Díky laxní hře mladějovických se začali více k zakončení dostávat hráči Družstevníku. Ti však přímo bránu neohrožovali. Poslední gól Mladějovic vstřelil Venclík Robert, který hlavičkou na zadní tyč po centru Vytřísala ukončil mladějovickou kanonádu na devíti gólech.
Poslední gól utkání však vstřelili hráči Družstevníku, když se z penalty nemýlil Lukeš.
Utkání tak skončilo 2:9.

Děkujeme všem našim příznivcům za podporu a příště se už konečně ukážeme na domácí půdě, kde vyzveme B tým Doloplaz.

Střelci: 3x Šembera Jan, 3x Tomis Petr, 1x Jemelík Lukáš, 1x Vytřísal Petr, 1x Venclík Robert

Sestava: Vytřísal Milan (C) - Rotter Vlastimil, Filgas Miroslav, Dittrich Pavel, Samek Richard - Šembera Jan, Kralčák Marek, Jemelík Lukáš, Pospíšil Radim - Vytřísal Petr, Tomis Petr

Střídající: Berg Jaromír, Venclík Robert

Trenér: Rotter Vlastimil