Druhý poločas rozhodl o výsledku Mladějovic v Jiříkově

07.06.2022

FC Kolos Jiříkov - TJ Mladějovice
0:3
(0:0)

Ve 23. kole IV. třídy okresu Olomouc hrály Mladějovice na hostující půdě v Jiříkově.

Terén a zmenšené hře moc neotevíralo možnosti mladějovickým pro kombinační hru, proto se převážně celý první poločas odehrával pomocí nakopávaných míčů a to z obou stran. Nebezpečnější v této disciplíně byli mladějovičtí, avšak chabá koncovka držela stav utkání bez branek. V 1. poločase padlo jen velmi málo střel, a proto se stav do konce poločasu neměnil.

Druhý poločas však začaly Mladějovice lépe. Nejenže už se začaly z obranné fáze lépe prokombinovávat do středu hřiště, ale také po křídlech začaly o to více hrozit domácí bránu. První gól utkání tak vstřelil v 56. minutě Jan Šembera, který využil svou rychlost na křídle a změnil stav utkání na 0:1.
Mladějovice v předváděné hře nepolevovaly a brzo přidaly další kousek, když se po přehození obrany od Jemelíka opět dostal Šembera do úniku, který s klidem zakončil a v 65. minutě už Mladějovice vedly o dvě branky.
Gólovou patnáctiminutovku ukončil Dalibor Berg, který se v 51. minutě po přihrávce Tomise dostal za obranu a svůj únik završil střelou k tyči - 0:3.

Střelci: 2x Šembera Jan, Berg Dalibor

Sestava: Vytřísal Milan (C) - Samek Richard, Filgas Miroslav, Dittrich Pavel, Pospíšil Radim - Šembera Jan, Sláma Radek, Berg Jaromír, Jemelík Lukáš, Berg Dalibor - Tomis Petr

Střídající: Venclík Robert

Trenér: Rotter Vlastimil