16.10.2021

TJ Mladějovice - TJ Střeň
6:0
(1:0)

Po vyhraném zápase v Tršicích nás čekal domácí zápas se Stření. Do zápasu po předchozí absenci nastoupil kapitán Jemelík, Filgas, Nečas i Šembera.

Do začátku prvního poločasu vstoupili Mladějovice se značným držením míče, což však provázelo vesměs celý zápas. Střeň hrozila nejvíce z protiútoků, které však obrana domácích zvládla postupně likvidovat. Mladějovičtí se sice do šancí dostávali, ale dopláceli na špatnou finální přihrávku, která mnohdy končila v rukách brankáře nebo v zámezí. Do šancí se nejvíce dostával Šembera a Vytřísal. Druhý zmíněný také měl na noze jednu z největších šancí 1. poločasu, když se k balónu dostal dříve než vybíhají brankář hostí, jeho střela však skončila těsně vedle přední tyče. Konečné uklidnění přihrávek domácích přišlo až 10 minut před koncem poločasu. Ty však byly klíčové, protože se na levém křídle ujal opuštěného míče Lukáš Jemelík, který svým centrem do vápna našel Jiřího Nečase, který hlavou našel síť brány hostí - 1:0.

Do druhého poločasu šli Mladějovice s o dost větším klidem na míči a šlo to výrazně znát. Po jednom z faulů se na začátku 2. poločasu postavil k přímému kopu Vytřísal. Jeho přesnou střelu vyrazil brankář krásným zákrokem na roh, avšak z něho pak hlavou skóroval po vydařené exekuci Karla Pospíšila, a zvýšil tak stav utkání na 2:0.
O 11 minut později v 61. minutě se opět hlavou prosadil Nečas, když dokázal usměrnit centr od křídelníka Hrušky.
Kondice výrazně rozhodovala. Domácí do jakékoliv šance se dostali, tak končily gólem. To platí o 2 následujících gólech Radima Pospíšila, který prvně doklepl míč po přihrávce Nečase do prázdné brány, a poté se po narážečce s Vytřísalem, dostal k dalšímu zakončení, který proměnil.
Tečku za zápasem přinesl kapitán Lukáš Jemelík, který se díky svému důrazu na bránicího hráče dostal k míči a chladnokrevně poslal míč k přední tyči - 6:0.

Děkujeme všem našim fanouškům na přízeň a těšíme se na vás i při posledním výjezdu tohoto roku, který bude směřovat do Drahlova.

Střelci: Nečas Jiří (2x), Pospíšil Radim (2x), Vytřísal Petr, Jemelík Lukáš

Sestava: Dittrich Petr - Pospíšil Radim, Kralčák Marek, Filgas Miroslav, Berg Dalibor - Šembera Jan, Vytřísal Petr, Jemelík Lukáš, Pospíšil Karel, Hruška David - Venclík Robert

Střídající: Nečas Jiří, Samek Richard, Novák Lukáš, Berg Daniel