Hnojice se pěti

06.09.2021

TJ Sokol Hnojice - TJ Mladějovice
0:5 (0:3)

Po dvou prohrách v řade jsme jeli se utkat se sousedními Hnojicemi. Za posledním týmem soutěže jsme přijeli pro nápravu a povinné body do tabulky.

Zápas začaly Mladějovice o dost organizovaněji a bylo to na hře znát. Už v 9. minutě se pokusil po uvolnění ve středu hřiště o střelu z dálky Šembera, jeho střelu zastavila až branková síť - 0:1.
Hnojičtí se dostávali do vážnějších akcí zřídka, většina z postupných akcí se proměnila v útočnou šanci hostí. Ve druhé polovině prvního poločasu začalo přibývat standartních situací. Ve 31. minutě zahrál přímý kop z ostrého úhlu Karel Pospíšil stříleným centrem, který i s lehkou tečí Petra Vytřísala doskákal až za zády brankáře - 0:2.
Netrvalo moc dlouho, a Mladějovice vstřelili další gól, když o 8 minut později David Hruška načechral balón přesně na Radima Pospíšila, který hlavou vsítil poslední gól prvního poločasu - 0:3.

Do 2. poločasu přistoupily Hnojice o něco aktivněji, ale po několika minutách se Mladějovice opět chopili držení míče. To brilantně zužitkoval v 71. minutě Petr Vytřísal, když dostal balón na pokutové území a bez jakéhokoliv napadání s klidem umístil míč do branky - 0:4.
Konec utkání byl v pomalejším tempu, ale to nezastavilo Tomise ke srovnání posledního gólu a nastolení finálního výsledku utkání 0:5.

Děkujeme všem fanouškům za výjezd a těšíme se na Vás příští týden na domácí půdě!

Střelci: Vytřísal Petr (2x), Šembera Jan, Pospíšil Radim, Tomis Petr

Sestava: Dittrich Petr, Polák Dušan, Filgas Miroslav, Kralčák Marek, Berg Dalibor - Chrenko Libor, Šembera Jan, Jemelík Lukáš (C), Pospíšil Radim - Nečas Jiří, Tomis Petr

Střídající: Vytřísal Petr, Pospíšil Karel, Hruška David, Samek Richard, Novák Lukáš