Mladějovice berou po zápase s Drahlovem již 5. výhru v řadě

16.10.2022

TJ Mladějovice - FC Drahlov
3:0
(2:0)

V 9. kole IV. třídy okresu Olomouc hostili Mladějovice nepředvídatelného soupeře z Drahlova. Ti přijeli do Mladějovic po předchozí vysoké výhře 5:1 nad rezervou Hodolan. Do zápasu nemohl nastoupit Petr Tomis.

Zápas byl již od začátku aktivní a obě strany se snažili o útočnou hru. Ta se však více dařila domácím hráčům a právě postranní výpady Šembery dělali obraně Drahlova značné potíže. Po několika takových šancích se právě Jan Šembera dokázal v 23. minutě prosadit, když na něho Ambrozek posunul hru z pravé strany, kde se k míči dostal dříve než soupeř a dokázal míč zakončit do sítě - 1:0.
Netrvalo dlouho, než se fanoušci mohli radovat z dalšího gólu, když si před pokutovým území Vytřísal Petr posouval míč tak dlouho, až se mu uvolnila skulinka a vypálil balón od břevna do brány za záda brankáře - 2:0.

Do druhého poločasu rozhodně vstoupili mladějovičtí aktivněji a hned v úvodních minutách zápasu doběhl Radim Pospíšil míč těsně před brankářem, avšak nedokázal míč zakončit. Chuť si však spravil v 52. minutě, když mu Jemelík vyslal průnikovou přihrávku a Pospíšil si už na druhý pokus poradil a pořídil mladějovicím již tříbrankové vedení 3:0.
Po několika minutách tlak Mladějovic opadl a začali se do hry dostávat i hráči Drahlova, jejich šance však převážně končili ve finálních přihrávkách, kde se často dostávali do ofsajdového postavení. V poslední desetiminutovce zápasu se do vážnějších akcí začali dostávat opět domácí, ale další gól už vykřesat nedokázali.

Po tomto zápase se tak Mladějovice oprostili a jsou tak o 3 body na prvním místě tabulky. Příští zápas odehrajeme v Tršicích, kde odehrajeme zápas proti rezervě Doloplazy. Děkujeme všem fanouškům za podporu!

Střelci: Šembera Jan, Vytřísal Petr, Pospíšil Radim

Sestava: Vytřísal Milan (C) - Berg Jaromír, Filgas Miroslav, Dittrich Pavel, Samek Richard - Šembera Jan, Vytřísal Petr, Jemelík Lukáš, Pospíšil Jakub, Nečas Jiří - Venclík Robert

Střídající: Ambrozek František, Pospíšil Radim, Hruška David

Trenér: Rotter Vlastimil