Mladějovice poslední zápas podzimu nezvládly

30.10.2022

TJ Mladějovice - TJ Střeň
1:0 (1:0)

V posledním kole podzimní části IV. třídy okresu Olomouc doma mladějovičtí uvítali hráče ze Střeně. Ti v posledním kole porazili v domácím prostřední rezervu Hodolan až v penaltovém rozstřelu, a i díky tomu si drželi 3. příčku tabulky.

Mladějovičtí se v úvodu utkání ujali držení míče. Kombinační hra však troskotala v přechodové fázi. V první patnáctiminutovce sice pár závarů před bránou hostí bylo, avšak nic, z čeho by padla první branka utkání. Ta naopak padla ve 14. minutě na opačné straně, kdy se po ztrátě ve středu hřiště míče zmocnil Jakub Navrátil, který střelou z dálky obhodil domácího brankáře a poslal Střeň do jednobrankového vedení 0:1.
Mladějovice sice byly na míči častěji než hosté, gólových šancí však nepřibývalo a neustále se trápily v přechodu do útoku. Toto trápení bez větších příležitostí přetrvávalo až do konce prvního poločasu.

Do druhého poločasu vyšli mladějovičtí aktivněji a přechodová fáze se zlepšila. Tentokrát však tápali v koncovce. Šembera se ze svých křídelních výpadů nedokázal prosadit, po zpětném sklepnutí Pospíšila se ke střele ze slibné pozice dostal i Tomis, jeho střela však taktéž skončila těsně vedle bližší tyče. Nadějně zakončoval i střídající Venclík, míč ale opět letěl vedle tyče. Závěr utkání bylo o udělených červených kartách na obou stranách. Gólu se však už domácí nedočkali a tak si Střeň zajistila vítězství nejtěsnějším možným rozdílem.

Děkujeme fanouškům za podporu během celé podzimní části sezóny a po pauze se uvidíme zase v dubnu.

Sestava: Vytřísal Milan (C) - Rotter Vlastimil, Filgas Miroslav, Berg Jaromír, Pospíšil Radim - Šembera Jan, Jemelík Lukáš, Pospíšil Jakub, Nečas Jiří - Polák Dušan, Tomis Petr

Střídající: Samek Richard, Dittrich Pavel, Berg Dalibor, Venclík Robert

Trenér: Rotter Vlastimil