24.10.2021

FC Drahlov - TJ Mladějovice
1:2
(1:1)

Ve 12. kole IV. třídy okresu Olomouc jsme vycestovali na poslední výjezd podzimní části sezóny do Drahlova.

Drahlov do zápasu vstoupil aktivněji a hrozil hlavně díky nakopávaným míčům. Jednu z těchto šancí proměnil již ve 4. minutě Rozsypal a posunul Drahlov do brzkého vedení 1:0. Problémy v mladějovické obraně se po úvodním gólu ustály a hra mladějovických se stabilizovala. Mladějovice nejvíce hrozily po stranách hřiště, avšak střely nenacházely cíl. Drahlov hrál velice rázně a celkový zápas byl spíše o bojovnosti, než o fotbalových momentech. Po sérii faulů na okraji pokutového území se mladějovičtí prosadili ve 33. minutě, když po odražené střele Petra Vytřísala se na zadní tyči objevil dobíhající Vlastimil Rotter a dorazil míč do sítě - 1:1.
Konec poločasu však již nedohrál David Hruška, který byl nucen po zranění kolene opustit hřiště.

Druhý poločas začal v o něco klidnějším tempu, avšak styl hry se nezměnil. Mladějovice se však dost drali do šancí, ale ať už se dostali do zakončení po kombinaci, nebo po rohových kopech, balón stále neputoval do sítě. Nakonec se tak povedlo v 61. minutě, když po důrazu Radima Pospíšila si Karola pod tlakem srazil míč do vlastní sítě a dovolil tak Mladějovicím otočit stav utkání. Posledních 15 minut bylo velmi hektických, domácí nejednou hrozili díky protiútočným akcím, avšak obrana společně s brankářem Dittrichem je úspěšně likvidovali. Stav utkání i díky bojovnosti skončil za stavu 1:2 a odvážíme si tak z Drahlova cenné 3 body.

Děkujeme všem fanouškům za výjezd na půdu soupeře a těšíme se na vás při posledním domácím utkáním proti Jiříkovu!

Střelci: Rotter Vlastimil

Sestava: Dittrich Petr - Rotter Vlastimil, Jemelík Lukáš (C), Filgas Miroslav, Berg Dalibor - Hruška David, Šembera Jan, Vytřísal Petr, Pospíšil Karel, Pospíšil Radim - Nečas Jiří

Střídající: Berg Daniel, Samek Richard, Berg Jaromír

Trenér: Rotter Vlastimil