Prokletí v Horní Loděnici pokračuje

21.08.2021

FK Horní Loděnice - TJ Mladějovice
1:0 (1:0)

Ve 3. kole IV. třídy okresu Olomouc jsme cestovali do námi dobře známé Horní Loděnice. Nepříjemně drnité a malé hřiště, ze kterého Mladějovice v posledních 2 letech dvakrát odjížděli s prázdnou.

V končícím přestupovém okně jsme přibrali ještě další nové tváře. Na pozici brankáře nám přichází pomoct Petr Dittrich a z Nedvězí k nám přestupuje David Hruška. Přejeme oboum mnoho štěstí!

Petr Dittrich - obnovení z archivu
David Hruška - SFK Nedvězí

První poločas začal opatrně. Mladějovice se držely na míči a postupně rozvíjet útoku, na druhé straně Horní Loděnice hrozila hlavně z protiútočných akcí. Hra byla převážně na polovině domácích, avšak z naskytnutých rohových situací se nedokázalo vymyslet nic vážnějšího. Pro smůlu hostů, při jedné z rozehrávek od brány se po špatném převzetí míče dostal k míči Jakub Pospíšil na hraně šestnáctky a umístěnou střelou vstřelil první gól zápasu. 23. minuta - 1:0.
Způsob hry se však stále výrazně neměnil, domácí hrozili z protiútočných šancí, kterých s přibývajícím časem a únavou ubývalo. Tlak ale přečkali a dočkali se uvolnění v podobě odpísknutí konce 1. poločasu.

Ve druhém poločase začaly Mladějovice o něco více hrát přes kraje a servírovat míč před bránu. Brankář Bambásek byl ale ve většina případů první u míče a akce hostů likvidoval. Domácí už hlavně zůstávali vzadu, což ale neslo ovoce. Při občasném projití přes obrané řady se ani přesto mladějovičtí nedostávali do pořádného zakončení. Hra byla takřka stále na polovině domácích, ale nic pořádného ne a ne přijít. Nakonec zápas rozhodl jediná branka.

Děkujeme všem fanouškům za podporu na půdě soupeře, těšíme se na Vás i příští týden na domácí půdě!

Sestava: Dittrich Petr - Rotter Vlastimil, Jemelík Lukáš (C), Kralčák Marek, Pospíšil Radim - Čechák Jakub, Šembera Jan, Filgas Miroslav, Pospíšil Karel, Berg Dalibor - Nečas Jiří

Střídající: Polák Dušan, Chrenko Libor, Tomis Petr, Onderka Jaroslav, Hruška David, Samek Richard, Novák Lukáš