Proti Štěpánovu bez bodu

29.08.2021

TJ Mladějovice - TJ Štěpánov
1:3 (0:3)

Ve 4. kole IV. třídy okresu Olomouc k nám přijel tým bojující o ty nejvyšší příčky v soutěži - Štěpánov, který jako jediný společně s Libavou držel po úvodních třech kolech neporazitelnost.

Zápas začal z pohledu mladějovických opatrně, kdežto Štěpánov se ze zhuštěného středu pole dostával do průnikových akcí. Důslednost v soubojích již v začátku zápasu přinesla Štěpánovu ovoce, když se po důrazné hře Ondřeje Mrázka ve 12. minutě míč odrazil do sítě domácích a otevřel tak skóre zápasu - 0:1.
Hosté se však stále probíjeli mladějovickou obranou. Po jednom z faulů před pokutovým územím se k přímému kopu postavil Pavel Rak a i se šťastnou tečí se míč opět dostal do sítě - 0:2.
Mladějovice se dostávali do přímého ohrožení brány méně. Přišla pasáž hry, kdy z přímého kopu nebezpečně pálil Petr Vytřísal a pak se pokoušel přelobovat gólmana Tomis, jenže oba pokusy byly neúspěšné. Hra Mladějovic se ke konci poločasu stabilizovala. Pak ale ve 43. minutě se po několika dorážkách z bezprostřední blízkosti odrazil balón k Chmelaři, který na několikátý pokus už uklidil míč do branky - 0:3.

Do druhého poločasu nastoupily Mladějovice sebevědoměji a šlo to na jejich hře znát. To vyústilo k nařízení pokutového kopu po faulu na Vytřísala. K tomu se postavil kapitán Jemelík a napálil míč k levé tyči - 1:3.
Tlak mladějovických stoupal a kontaktní gól visel ve vzduchu po přibývajících nákopech do pokutového území čím dál tím víc, jenže se víc vytěžit nedokázalo.

Je to tak již 2. prohra v řadě. Příští týden Mladějovice pojedou k sousednímu rivalovi - Hnojice. Děkujeme našim fanouškům za podporu.

Střelci: Jemelík Lukáš

Sestava: Dittrich Petr - Filgas Miroslav, Jemelík Lukáš (C), Kralčák Marek, Pospíšil Radim - Šembera Jan, Vytřísal PetrPospíšil Karel, Berg Dalibor - Nečas Jiří, Tomis Petr

Střídající: Hruška David, Venclík Robert