03.10.2021

TJ Mladějovice - TJ Sokol Družstevník Moravská Huzová
6:0
(5:0)

Po minulém zápase s prvním týmem tabulky Libavou nás tento týden čekal tým z opačné strany tabulky. V 9. kole IV. třídy nás přijeli vyzvat Družstevníci z Moravské Huzové.

Zápas však začal bleskurychle, špatnou rozehrávkou domácích se k míči na kraji hřiště dostal Hruška, který poslal přízemní míč do pokutového území, kde si míč našel osamocený Radim Pospíšil a střelou na zadní tyč poslal po půl minutě hry domácí do vedení.
Hned ve 2. minutě se Pospíšil opět dostal do šance, avšak branku přestřelil. Tu však ve 3. minutě trefil Robert Venclík, který si podržel míč a jeho střela byla gólová - 2:0.
Mladějovice tak rychle převzali otěže hry. Hrál se kombinační fotbal převážně na jednu stranu. To přineslo další gól, když se ve 13. minutě po přihrávce Nečase opět dostal do šance Venclík, který se ani podruhé nemýlil - 3:0.
Druhá polovina 1. poločasu už byla o něco klidnější a nabídla pár šancí i hostím, ti se však ve většině případů dostávali pouze před pokutové území, z čehož nic nevytěžili. Po změnách ve formaci vyslal Jemelík míčem do běhu Nečase, který si balón převzal a svůj únik na bránu završil již čtvrtým gólem domácích.
Tečku za 1. poločasem udělal Daniel Berg, který se po výkopu Dittricha dostal opět do úniku před obranou a vyběhnutého brankáře obhodil obloučkem do opuštěné brány - 5:0.

2. poločas začal počátečním tlakem mladějovických. Do několika šancí se postupně domácí probojovávali, většinu ze zakončených střel však brankář hostů vyrážel. Vyrazil však nedokázal střelu Šembery v 68. minutě, když si po chvilkovém kroužení před hranicí pokutového území rozhodl vypálit střelu k pravé tyči - 6:0.
Ve druhé polovině 2. poločase už se povolilo tempo hry a s tím opět přicházeli šance hostí, kteří nejvíce hrozili ze standartních situací. Ty dokázal ale brankář Dittrich společně s obranou vyrážel, a postupně se tak zápas dostával do svěho konce.

Děkujeme všem našim fanouškům za přízeň a zveme vás na zápas příští týden, který odehrajeme v Tršících.

Střelci: Venclík Robert (2x), Pospíšil Radim, Nečas Jiří, Berg Daniel, Šembera Jan

Sestava: Dittrich Petr - Berg Dalibor, Filgas Miroslav, Kralčák Marek, Rotter Vlastimil - Pospíšil Radim, Jemelík Lukáš (C), Šembera Jan, Hruška David - Nečas Jiří, Venclík Robert

Střídající: Samek Richard, Onderka Jaroslav, Berg Daniel, Novák Lukáš