TJ Mladějovice - SK Šumvald
1:0 (0:0)
TJ Mladějovice - FK Šternberk U19
4:1 (3:1)

V prvním přípravném utkání jsme vyzvali Šumvald hrající okresní přebor okresu Olomouc. Zápas byl vyrovnaný a rozhodl ho jediný gól, který po zpětné přihrávce vstřelil Lukáš Jemelík. Zápas se hrál převážně na polovině hřiště a šance si vypracovávali oba týmy.

Střelci: Jemelík Lukáš

Sestava: Vytřísal Milan - Rotter Vlastimil, Vytřísal Petr, Kralčák Marek, Berg Dalibor - Šembera JanPospíšil Karel, Hruška David, Jemelík Lukáš (C), Pospíšil Radim - Nečas Jiří

Střídající: Čechák Jakub, Venclík Robert, Berg Jaromír

Trenér: Rotter Vlastimil

Ve druhém přípravném utkání se Mladějovice utkaly s juniorským týmem FK Šternberk. Již od prvních minut bylo vidět obří nasazení v napadání a nenechaly mladějovickým jednoduchou rozehrávku. Velice aktivní juniorku utišil svým přímým kopem Karel Pospíšil, který nechal šternberského brankáře pouze přihlížet. Šternberk však nepolevoval v napadání, což vyústilo v chybu v rozehrávce, a taktéž vyrovnání na 1:1. Chyby v rozehrávkách však přicházely na obou stranách po většinu prvního poločasu. Ke konci prvního poločasu prodloužil Jakub Čechák centrovaný míč na rozběhlého Radima Pospíšila, který střelou nártem navrátil vedení Mladějovic - 2:1. V úplném závěru se ještě po levém křídle uvolnil Jan Šembera, který svým stříleným centrem do vápna donutil šternberského obránce si srazit míč do vlastní sítě - 3:1.

Druhý poločas měli víc ze hry šternberští, avšak se k pořádnému zakončení ohrožující brankáře Vytřísala nedostávali. Poslední gól utkání byl opět vlastní v podání hráčů Šternberku, který pod tlakem nahrál míč na bránu brankáři, který však stál mimo bránu - 4:1.

Střelci: Pospíšil Karel, Pospíšil Radim, Šembera Jan

Sestava: Vytřísal Milan - Rotter Vlastimil, Kralčák Marek, Dittrich Pavel, Berg Dalibor, Šembera Jan, Pospíšil Karel, Jemelík Lukáš (C), Pospíšil Radim - Hruška David, Sláma Radek

Střídající: Čechák Jakub, Samek Richard