V přípravě s Újezdem u Uničova jako poražení

20.07.2021

TJ Sokol Újezd u Uničova - TJ Mladějovice
2:1 (1:0)

Po několika týdenní přestávce nás čekal dodatečně domluvené přípravné utkání s účastníkem II. třídy okresu Olomouc - Újezdem u Uničova.

Zápas byl z obou stran vyrovnaný, na obou stranách se odehrával kombinační fotbal s několika závary před bránami obou týmů. Šťastnější v prvním poločase byli domácí, kteří se po půl hodině hry ujali vedení. Druhý poločas byl o poznání bojovnější než ten první. Újezd začal více vsázet na protiútočné akce, což přineslo ovoce v podobě druhého gólu a Újezd tak byl ve dvoubrankovém vedení. O jediný gól Mladějovických v utkání se postaral po úniku Jiří Nečas, bohužel šlo však pouze o kosmetickou úpravu výsledku - 2:1.

Sestava: Vytřísal Milan - Rotter Vlastimil, Filgas Miroslav, Jemelík Lukáš, Pospíšil Radim - Nečas Jiří, Šembera Jan, Polák Dušan, Berg Dalibor - Čech Jakub, Vaculík Patrik

Střídající: Onderka Jaroslav, Venclík Robert, Berg Jaromír