V posledním přípravném zápase opět vítězně

20.06.2021

TJ Mladějovice - FC Lužice
1:0
 (1:0)

Po týdnu volna z důvodu zrušení přípravného utkání s Babicemi nás čekalo poslední avizované přípravné utkání, ve kterém jsme hostili tým II. třídy okresu Olomouc - FC Lužice

Zápas byl od počátku vyrovnaný a z obou stran bojovný. Náznaky šancí byl na obou stranách, ale do pořádného zakončení se ani jeden z týmů nedostával. To zlomil až ke konci 1. poločasu Jan Šembera, který to vzal do svých rukou, prošel obranou Lužic a umístil míč k tyči - 1:0.

Zápas byl v polovině 2. poločasu předčasně ukončen z důvodu nesportovního chování.

Sestava: Vytřísal Milan - Rotter Vlastimil, Vytřísal Petr, Kralčák Marek, Pospíšil Radim - Šembera Jan, Kubíček Pavel, Chrenko Libor, Jemelík Lukáš - Čech Jakub, Nečas Jiří

Střídající: Pospíšil Karel, Berg Dalibor