V posledním zápase sezóny Mladějovice zdolaly Horní Loděnici

25.06.2022

TJ Mladějovice - FK Horní Loděnice
6:0 (3:0)

Do posledního zápasu IV. třídy nastoupily Mladějovice proti soupeři z Horní Loděnice. Pro tým z Horní Loděnice to byl poslední zápas i minimálně v tomto roce, jelikož se do příštího ročníku IV. třídy okresu Olomouc nepřihlásili. Do zápasu se po dlouhém zranění kotníku dostal i František Ambrozek, taktéž do zápasu nastoupil i Karel Pospíšil, který kvůli zranění chyběl 2 a půl měsíce.

Zápas začal v klidném tempu, kdy se po několika nákopech rozhodly Mladějovice pro klidnější hru po zemi. To se ukázalo jako správný způsob, protože se v 18. minutě po bojovnosti Šembery dostal k míči Tomis, který z voleje vstřelil 1. gól zápasu - 1:0.
O 2 minuty později si Šembera individuální akci našel prostor u pokutového území a svojí přízemní střelou k tyči dal mladějovicím dvoubrankové vedení - 2:0.
Poté se tempo hry o něco opět uklidnilo. Těsně před koncem 1. poločasu se po faulu na Tomise nabídl přímý kop, kterého se po delší absenci ujal Pospíšil Karel, a svou střelou z přímého kopu si na brankáři hostí smlsnul, když jeho střela přes zeď rychle spadlo do spodního růžku brány - 3:0.

Ve 2. poločase bylo tempo hry mírnější, avšak to nebránilo pro zakončování šancí, do kterých se mladějovičtí dostávaly. V 56. minutě se gólově prosadil Petr Vytřísal a Mladějovice už tak měli značný čtyřbrankový náskok - 4:0.
Do šancí se taktéž v průběhu poločasu dostávali jak Richard Samek, tak i Pospíšil Radim, avšak své šance neproměňovali. Další gól tak padl v 75. minutě zápasu, když po přihrávce Petra Vytřísala zakončil opět míč do sítě Tomis Petr - 5:0.
Poslední gól utkání padl těsně před konečným hvízdem v 87. minutě Venclík Robert, který se napřáhl k odraženému míči a propálil vše, co mu stálo v cestě - 6:0.

Děkujeme všem fanouškům za podporu během celé sezóny a těšíme se na vás již brzo v sezóně nadcházející!

Střelci: 2x Tomis Petr, Šembera Jan, Pospíšil Karel, Vytřísal Petr, Venclík Robert

Sestava: Vytřísal Milan (C) - Rotter Vlastimil, Filgas Miroslav, Dittrich Pavel, Berg Dalibor - Šembera Jan, Vytřísal Petr, Berg Jaromír, Pospíšil Radim - Samek Richard, Tomis Petr

Střídající: Ambrozek František, Pospíšil Karel, Onderka Jaroslav, Venclík Robert

Trenér: Rotter Vlastimil