19.09.2021

FK Nemilany - TJ Mladějovice
4:0
(1:0)

V 7. kole IV. třídy okresu Olomouc jsme vyjeli do olomouckých Nemilan. Po poslední domácí porážce a s vidinou další absence hráčů bylo jasné, že se nebude jednat o jednoduchý zápas. Do zápasu po dlouhém zranění nastoupil i Jaromír Berg.

Zápas se v prvním poločase přesouval neustále ze strany na stranu a pravidelně končil před šestnáctkami obou týmů. Mladějovičtí nejvíce hrozili po krajích, jenže ani to gól nepřineslo. Gól přišel ve 20. minutě hry, kdy se uvolnil v pokutovém území Oleš, který dostal přihrávku před prázdnou bránu a doklepnul míč do sítě.
Poslední patnáctiminutovka patřila hlavně Mladějovicím, jenomže problémy s koncovkou se nesli až do konce poločasu.

Ve 2. poločase se hra Mladějovic ustálila a zkvalitnila. Domácí zůstávali výhradně na svojí polovině a odolávali tlaku mladějovických. Neustále bránění ukončil až jeden z mnoha rohů Chmela, když usměrnil míč hlavou do brány - 2:0.
To bylo pro Nemilany jistým osvobozením. I když Mladějovice stále tlačily, nedokázali pořádně potrápit domácího brankáře, a tak se domácí dostávali více k ohrožení brány. Po zmatku v pokutovém území se míč v 73. minutě odrazil přímo na Okleštěka, který navýšil gólový rozdíl zápasu - 3:0. Poslední hřebíček zasadil svou trefou Měšťánek a potvrdil tak trápení Mladějovic.

Sestava: Dittrich Petr - Rotter Vlastimil, Jemelík Lukáš (C), Kralčák Marek, Pospíšil Radim - Berg Dalibor, Šembera Jan, Vytřísal Petr, Hruška David - Nečas Jiří, Filgas Miroslav

Střídající: Samek Richard, Berg Jaromír, Venclík Robert