Z posledního výjezdu sezóny se všemi body

20.06.2022

SK Králová - TJ Mladějovice
1:4 (0:2)

V předposledním zápase sezóny mladějovičtí odcestovali do Králové. Po zranění do utkání zasáhnul taktéž Jaroslav Onderka.

V začátcích prvního poločasu přinesl na obou stranách své příležitosti. Na straně hostí několik nevyužitých šancí, ačkoliv ani domácí nebyli v zakončení o nic moc lepší. Nulové skóre prolomil až v 19. minutě Vytřísal Petr, který se výborně zorientoval po přihrávce Venclíka před pokutovým územím a střelou k přední tyči otevřel stav utkání - 0:1.
Za dalších pár minut se ale mladějovičtí měli důvod radovat se zas, a to konkrétně v 25. minutě, když se po spolupráci Dalibora Berga, Radima Pospíšila a centru Šembery dostal centrovaný míč na hlavu Roberta Venclíka, který už jen zkušeně zakončil do sítě soupeře - 0:2.
To vak byl poslední gól v 1. poločase.

Do druhého poločasu vběhli hráči Králové o něco aktivněji, což také vyústilo v první gól domácích, když po rozehraném přímém kopu dobíhající Kuklík dorazil gólmanem odražený míč do brány - 1:2. O několik minut později se mohli hráči Králové radovat z obdržené penalty. Tu však Milan Vytřísal vystihnul a svým zákrokem udržel Mladějovicím vedení. O pár chvil později se po následném tlaku hostů dostal po přihrávce k míči Samek, který se probojoval až do pokutového území, kde byl následně faulován. A tak v krátkém časovém rozmezí kopal penaltu i mladějovický Jemelík, který kopl o poznání lépe pokutový kop a navrátil Mladějovicím vedení 1:3.
O dvě minuty později - tudíž v 68. minutě, vstřelili Mladějovice druhý gól po sobě, když po přímém kopu z poloviny hřiště našel Dalibor Berg u vápna stojícího Richarda Samka, který hlavičkou z poměrné vzdálenosti překonal domácího brankáře - 1:4.