AKTUALITY

Jak bylo v minulém článku avizováno, dotáhli jsme do úspěšného konce další várku změn v naší sestavě. Jakub Čechák, který s námi absolvoval celou přípravu přichází na volný přestup. Společně s ním přichází na volný přestup taktéž Rostislav Fröml. Po 2. sezónách strávených v Úsově se také vrací námi známý střelec Patrik Vaculík.

Úvodem je potřeba informovat o té největší změně, a to odstoupení Radovana Fencla z postu hlavní trenéra. Tímto mu chceme poděkovat za veškerou odvedenou práci, za jeho úsilí a společně strávené chvíle. Zvládlo se zde udělat spoustu dobré práce a máme na co vzpomínat.

Dnes nám bylo zveřejněn rozpis sezónního ročníku 2021/22. První mistrovské utkání odehrajeme již 25. července 2021, kdy v 1. kole Hanáckého poháru vyzveme FK Nemilany. První zápas IV. třídy okresu Olomouc odehrajeme 7. srpna 2021 na půdě Huzové.

Stejně jako v posledních letech, i nadcházející ročník započneme ve IV. třídě okresu Olomouc. Ročník 2020/21 Mladějovice ukončili na 1. místě, a tak se věřilo v postup do III. třídy okresu Olomouc, který však nepřichází. Nepomohl ani fakt, že SK Králová odmítla účast ve III. třídě a přihlásila svůj tým do IV. třídy.